Uudised

Kedrafest 2017
kolmapäev, 18. november 2009 :: 21:02

Piparkoogimaania avatud vaid selle nädala lõpuni


Piparkoogimaania on neljandat aastat toimuv põnev ettevõtmine, mille raames toimuvad näitused ja kunstiharidusprogrammid. 18. dets - 3. jaan. toimub Tallinnas Disaini - ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt. 6) ülipopulaarne jõulunäitus, kus üle saja professionaali erinevatelt loomealadelt panevad välja piparkoogist loodud kunstiteoseid.

Postitas: ailipalm

PiparkoogiMaania 2009 “ÜmberMaailmaReis” Disaini - ja Arhitektuurigaleriis 18. dets. 2009 - 3. jaan. 2010.
Sel aastal viivad 100 piparkoogidisainerit vaatajad ÜmberMaailmaReisile piparkoogimaailma, kus miski pole võimatu. Kunstnikud, keraamikud, moeloojad ja arhitektid loovad piparkoogist oma unistused, seiklused, muljed ja äpardused. Näitusel saab näha, mis võib juhtuda ühel ennenägematul maalmareisil, kus reisitakse piparkoogimootoril ja võluväel. Sel aastal on reisiseltskonnas ka 8 Soome disainerit. Jõulunäituse avamine 18. dets. kell 18.00 Disaini - ja Arhitektuurigaleriis Pärnu mnt. 6, Tallinn.
Et keegi ei jääks lennukast piparkoogielamusest ilma, kutsume teid kõiki osalema üle - eestilisel PiparkoogiMaania fotovõistlusel Internetis. Võistlus toimub 2 kategoorias: Kooli - PiparkoogiMaania fotovõistlus, kus omavahel saavad loovusega üksteist üle trumbata koolid ning PiparkoogiMaania fotovõistlus kõigile. Peaauhindadeks on Canoni fotoaparaadid, lisaks kuhjaga ergutuspreemiaid meie toetajatelt. www.piparkoogimaania.ee/konkurss
16.dets.- 31.dets. toimub juba teist aastat ka Mini-PiparkoogiMaania näitus Lastemuuseumis Kozebue 16, kus oma piparkoogitöid näitavad lasteaia ja algklasside lapsed. Palju pilte ja põnevat infot näituste, kunsti ja võistluse kohta vaata www.piparkoogimaania.ee PiparkoogiMaania imele aitavad kaasa Hallik Pagarid, Dansukker, Meira Eesti, Overall, Tallinna Vesi, Sotapota, Carat, Tallink, Kultuurkapital ja Innovatsiooniaasta.

Pressiteate koostas Mari-Liis Laanemaa

Eelmine leht: Kontakt    Järgmine leht: Koolitused 

sisukaart