Uudised

Kedrafest 2017
teisipäev, 08. detsember 2009 :: 23:51

13. detsembril "Jõulurõõm" 2009 kell 15.00 -19.00


Kuidas liita oma piirkonna rahvast? Ühe väga hea näitena lisan uudiselehele nupu Ülenurme valla rahvast ühendavast algatusest.

Postitas: ailipalm

Ülenurme vallarahva jõuluaegne suursündmus toimub esimest korda. Ettevalmistustööd algasid juba mõned nädalad tagasi ja nendega on hõivatud arvukas meeskond, rõõmustavalt palju aktiivseid inimesi on ilmutanud koostöövalmidust, teinud häid ja tõhusaid ettepanekuid. Võib öelda, et jõuluimed on alanud – nii palju on juba tulnud pakkumisi aidata, vallarahva suursündmuse õnnestumise heaks ühiselt tegutseda, jõuluhõngulisi annetusi teha.
Kolmandal advendil toimuv pereüritus saab alguse vallamaja ees algaval peatänaval jõuluturuga „Meelele ja keelele“. Vanamõisa platsil (seal, kus asub pallimänguväljak ja tuledesäras valla jõulukuusk) areneb vilgas pühadetegevus: 3. advendiküünla süütamine, vallavanema tervitus, üllatused, haldjate võlumaa, erinevad jõulutegevused ja mängud, kultuuriline külakost, valguse- ja jõulusära jpm.
Jõulurõõm 2009 kogupereüritust ei looda üksi, vaid seda teeme kõik ühiselt, Ülenurme valla rahvas! See on parim aeg igaühele meist oma oskustest teada anda. Oodatud on vallas tegutsevad lasteaiad, koolid, asutused, MTÜ-d, OÜ-d, FIE-d, isetegijad – ühesõnaga kõik, kes küpsetavad, praevad, keedavad, koovad, heegeldavad, treivad, nikerdavad, voolivad, peavad talu, laulavad, tantsivad, mängivad, vaatlevad, arutlevad, pildistavad, filmivad jne. Loome ja vahetame kontakte, tutvume üksteisega!

Jõuluturg „Meelele ja keelele“ ootab maalähedast kaupa, käsitöötooteid, isetehtud mänguasju, ehteid, nõusid, postkaarte, raamatuid, jõulukaunistusi, küpsetisi, koduseid moose, toiduaineid, õunu, marju, erinevaid taimeteesid, kala, omatehtud verivorste, piparkooke, jõuluglögi ja palju muud huvitavat – kõike seda sõbrahinnaga pakkudes.

Võimalus teha ka väikseid heategusid neile, kellel hetkel on raskem, kui meil endil. Andke oma osalemisest teada tel 5331 5342 või kersti@onnemaa.ee hiljemalt 10.detsembriks. KERSTI LEIS, Ülenurme Pere- ja noortekeskus, www.onnemaa.ee

Eelmine leht: Kontakt    Järgmine leht: Koolitused 

sisukaart