Uudised

Kedrafest 2017
neljapäev, 28. jaanuar 2010 :: 13:07
Kategooria: Koolitused

Teopesa koolitab


Alates veebruarist muudab Teopesa Tartu Loomemajanduskeskuse kohviku (Kalevi 13) laupäeviti õdusaks KäsitööKohvikuks, kus hakkavad toimuma õpitoad hoolikalt valitud käsitöömeistrite juhendamisel. Kõigile osavõtjatele pakutakse sooja jooki, mängib keskkonda sobiv sume muusika ja käsitöö tegemine toimub hubases kohvikuõhkkonnas.


Postitas: ailipalm

Esimene KäsitööKohvik toimub 13. veebruaril kl 12-15, kus õpitakse Age Raudsepa juhendamisel kuduma pärlitega ehitud pehmeid mohäärist kätiseid. Age Raudsepp on Eesti Rahva Muuseumi koguhoidja, kes lisaks praktilisele tööle tutvustab seni vähetuntud pärlitega kudumise ajalugu Eestis ja annab võimaluse tutvuda muuseumis säilitatavate haruldaste kätiste mustritega.
Teine KäsitööKohvik toimub 27. veebruaril kl 12-15 ja seal õpetab Heli Kiverik, kuidas villast salli taaskasutada. Märtsis toimuvate õpitubade teemaks on ehted, aprillis koduspaa ja mais aksessuaarid.
KäsitööKohvikus osalemise tasu on 150.-/inimese kohta, mis sisaldab lisaks teooriale ja praktikale ka tassi kohvi või teed. Osalejate arv on piiratud, etteregistreerimine tel 52 88 746 (Kristel Kalda) või info@teopesa.eeww.teopesa.ee


Eelmine leht: Kontakt    Järgmine leht: Koolitused 

sisukaart