Uudised

Kedrafest 2017
esmaspäev, 03. mai 2010 :: 16:41
Kategooria: Koolitused

Näitame tegudega, et mõistame ja oleme toeks


Marja Korpimäki on hakkaja naisettevõtja Tartumaal, kes algatas heategevusliku kampaania. Ja seda vähihaigete inimeste keemiaravist põhjustatud väljalangenud juuste asendamiseks vahvate mütsidega. Heade soovidega müts aitab paraneda. Selles on kindel ka Marja.  Mütsid peaksid valmis olema 31.maiks. Siis saaks need heade soovidega edastada vähihaigetele mütsikandjatele.

 

Postitas: ailipalm

Jõudsin just tagasi reisilt Hollandisse, kus kohtusin taas Marja Korpimäkiga. Marja on hakkaja naisettevõtja Tartumaal, kes edendab maaturismi. Avatud hinge ja südamega vahva soomlanna on ära õppinud eesti keele. Ikka ja jälle on tal tahet aidata abivajajaid Eestimaal.
Marja rääkis ühest südamlikust ettevõtmisest, kus kõik hakkajad käsitööd oskavad inimesed saaksid oma panuse anda. Nimelt on ta algatanud heategevusliku kampaania. Ja seda vähihaigete inimeste keemiaravist põhjustatud väljalangenud juuste asendamiseks vahvate mütsidega. Mütse võiks meisterdada nii laste, naiste kui ka meeste tarvis. Ja nii suviseid kui talviseid. Miks ei võiks vähihaigusega maadlevad inimesed välja näha ilusad, värvilised ja reipad? Heade soovidega müts aitab paraneda. Selles on kindel ka Marja.
Mütside valmistamiseks vajalikku pehmet lõnga on Liann Stuudio nõus müüma 25% odavama hinnaga. Ja mütsid peaksid valmis olema 31.maiks. Siis saaks need heade soovidega edastada vähihaigetele mütsikandjatele.
Ka meie saame aidata! Rohkem infot 28.aprilli Tartu Postimehes. Lisainfo saamiseks võite helistada ka tel.53428659

 

Eelmine leht: Kontakt    Järgmine leht: Koolitused 

sisukaart