News

Kedrafest 2017
Friday, 31. December 2010 :: 11:55
Category: Näitused

Europiparkoogid


Tartu Postimehe piparkoogivõistlusele said saadetud mõned "europiparkoogid". Kahjuks jäi endal pilt tegemata. Tartu Postimehe veebikanalites on see õnneks olemas.
Kiusatus osaleda oli suur, sest piparkoogieuroidee tundus hea olevat. Just idee oli see, mis kannustas viimasel minutil piparkooke küpsetama ja pooltoore glasuuriga Postimehe toimetusse viima. Soovisin näidata piparkoogiteo mängulist poolt. Miks mitte teha teisiti kui tavapäraselt kombeks?

PiparkoogiMaania europiparkoogid on siiski veidi erinevad. Jälle ei saanud ise pilti tehtud. Otsisin ja leidsin Tarbija 24 fotogaleriist ühe pildi.

Posted by: ailipalm

Postimehe piparkoogivõistlusele sai lisatud alljärgnev info:

Tants euro ümber käib!
Euroootuses on meil kõigil omad arusaamad ja lootused seoses euroga. Mõne arvates euro tulekul supleb ta maasikavahu see. Osad eestlased  on juba praegu kinkinud eurole oma südame. Mõne kahtleja arvates muutub euro tulekuga kõik raskemaks ja „soolasemaks“. On ka arvamusi, et euroskeptikutele tarvis pipart keelele!

Kas nii või naapidi, kuid euro tuleb! Kellele soolane, kellele magus, kellele piprane, kellele läägelt magus. Edu euroteel meile kõigile!

Kasutatud Hallik Pagarid piparkoogitainast, Dansukkeri maasikatuhksuhkrut ja Meira Eesti koogikaunistusi.

Previous page: Contact    Next page: Trainings 

sitemap